| 23 اردیبهشت 1400
En | 
احداث واحدهای طرح اقدام ملی مسکن استان ایلام به زودی اجرایی می شود

 احداث واحدهای طرح اقدام ملی مسکن استان ایلام به زودی اجرایی می شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با حضور در استدیو خبر ساعت 23 صدا و سیمای مرکز ایلام از آغاز احداث واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در آینده نزدیک خبر داد.
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان ایلام، مهندس بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام در این خصوص گفت: در استان ایلام برنامه ریزی برای احداث 10530 واحد مسکونی در طرح اقدام ملی به انجام رسیده و این در حالی است که 16515تقاضای ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن استان به ثبت رسیده که این موارد ثبت نام شده در حال پالایش شرایط هستند .
وی خاطر نشان کرد : پس از بررسی شرایط و پالایش متقاضیان، اشخاص واجد شرایط جهت تشکیل پرونده و واریز مبلغ سهم آوره معرفی می شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام افزود: تا کنون 3008 مورد از ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مواجد شرایط نهایی شناخته شده و از این تعداد 1752 مورد مبلغ آورده اولیه 40 میلیون تومانی را واریز نموده اند.
بهادری به تعداد موارد حائز شرایط اولیه مسکن ملی اشاره کرد و افزود: تا کنون 3567 مورد از ثبت نام شدگان این طرح نیز شرایط اولیه را دارا می باشند که در حال بررسی شرایط نهایی این اشخاص هستیم.
وی میزان زمین اختصاص یافته برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در حال حاضر 15 هکتار عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی برای احداث 56 پروژه در این طرح در استان از طریق کارگزاریهای مختلف تا کنون به انجام رسیده و در آینده نزدیک مراحل احداث این طرح ها اجرایی می شود.
مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام خاطر نشان کرد: به احتمال زیاد ظرفیت در نظر گرفته شده استان بیش از تعداد اشخاص واجد شرایط خواهد بود، اما در صورتی که تعداد اشخاص واجد شرایط بیش از ظرفیت در نظر گرفته شده باشد این اداره کل قطعاً پی گیری افزایش تعداد واحدهای احداثی خواهد بود.
مهندس بهادری درخصوص بحث خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی با با تأکید بر اینکه خرید، فروش، واگذاری و انتقال به غیر مسکن ملی غیرقانونی است، اظهار داشت: عواقب هرگونه اقدام در این زمینه برعهده شخص خاطی بوده و هیچ گونه وکالتی از مراجع ذیربط به نام خریدار صادر نخواهد .

تصاویر
  • احداث واحدهای طرح اقدام ملی مسکن استان ایلام به زودی اجرایی می شود
  • احداث واحدهای طرح اقدام ملی مسکن استان ایلام به زودی اجرایی می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها