| 23 اردیبهشت 1400
En | 
اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام هم اکنون بیش از 86 طرح عمرانی در حوزه های مختلف در دست اجرا دارد

 اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام هم اکنون بیش از 86 طرح عمرانی در حوزه های مختلف در دست اجرا دارد

عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام مبلغ قرارداد طرح های عمرانی حوزه های راه، ساختمانهای عمومی ، دولتی و پروژه های بازآفرینی شهری را بالغ بر 2000 میلیارد تومان عنوان کرد.
چهارشنبه، 08 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان ایلام، عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان درجلسه معارفه هیئت بازرسی مستقر دراین اداره کل، که با حضورمهدی اصلانی کرچی بازرس کل استان برگزارشد گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام علاوه بر فعالیت درحوزه های املاک و حراست وحفاظت اززمینهای ملی ودولتی ودبیرخانه کمیسیون ماده 5 وامورزیربنایی که به صورت مستقیم با بیت المال و حقوق شهروندی مردم سروکار دارد بیش از86 طرح عمرانی حوزه های راه، ساختمانهای عمومی، دولتی و پروژه های بازآفرینی شهری با قراردادهایی درمجموع بالغ بر 2000 میلیارد تومان در دست احداث داشته و علاوه برآن تکمیل مسکن مهرباقیمانده،ثبت نام،پالایش، تأمین زمین و ... متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن را نیزبرعهده داشته که با این تفاسیراین اداره کل یکی از ادارات اجرایی مهم و تأثیرگذار در توسعه استان می باشد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام، در این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به هیأت بازرسی مستقر در این اداره کل، سازمان بازرسی را پشتوانه اجرای دقیق قوانین و مقررات برای دستگاههای اجرایی خواند.
مهدی اصلانی کرچی بازرس کل استان ایلام نیز در این جلسه اداره کل راه و شهرسازی را یکی از اداراتی دانست که به طور مستقیم با زندگی روزمره مردم مواجه بوده و همه شهروندان به نوعی با این اداره کل در ارتباط هستند و این مهم وظیفه سنگینی بر دوش مدیران و کارکنان این مجموعه خواهد داشت.
وی بحث نظارت بر طرح ها و پروژه ها ازابتدا تا خاتمه را وظیفه بزرگی دانست که با اجرای دقیق آن می توان هزینه های بعدی را بسیار کاهش داد.
اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان ایلام

تصاویر
  • اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام هم اکنون بیش از 86 طرح عمرانی در حوزه های مختلف در دست اجرا دارد
  • اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام هم اکنون بیش از 86 طرح عمرانی در حوزه های مختلف در دست اجرا دارد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها