| 23 اردیبهشت 1400
En | 
عملیات احداث باند دوم محور دهلران به اندیمشک تسریع می شود

 عملیات احداث باند دوم محور دهلران به اندیمشک تسریع می شود

مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از محور دهلران- اندیمشک بر تسریع اجرای این پروژه تأکید کرد
ﺳﻪشنبه، 31 فروردین 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان ایلام ، مهندس بهادری در این بازدید که فرماندار شهرستان دهلران نیز حضور داشت گفت: 90 کیلومترازمسیردهلران به اندیمشک در حوزه استحفاظی استان ایلام قرار دارد و اداره کل راه و شهرسازی استان چهار خطه کردن این محور و ارتقاء آن به بزرگراه را در قطعات مختلف آغاز کرده است و هم اکنون در صدد رفع موانع و تسریع روند اجرای این طرح می باشد.
وی خاطر نشان کرد: پروژه قطعه اول این طرح ۱۲ کیلومتر است که بیش از 9 کیلومتر آن تکمیل و ما بقی احداث این قطعه ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص قطعه دوم گفت: از کلیومتر 12تا کیلومتر 30 به طول 18 کیلومتر به دلیل مشکلاتی که در اجرای آن با پیمانکار وجود دارد مکاتبه لازم با شورای فنی استان صورت گرفته است و حداکثر ظرف دو هفته آینده احداث این قطعه تعیین تکلیف می شود.
مهندس بهادری تصریح کرد: مطالعه قطعه سوم به طول ۶۰ کیلومتر در محدوده استان ایلام صورت گرفته وبرای شروع احداث این قطعه با شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور رایزنی لازم به انجام رسیده که در صورت تأمین اعتبار عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک شروع خواهد شد.

تصاویر
  • عملیات احداث باند دوم محور دهلران به اندیمشک تسریع می شود
  • عملیات احداث باند دوم محور دهلران به اندیمشک تسریع می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها