چهارشنبه، 14 خرداد 1399
En | 
بازديد استاندار ايلام  و نماينده ولي فقيه در استان از پروژه هاي راه سازي محور ايلام- مهران( محور اربعين)

بازديد استاندار ايلام و نماينده ولي فقيه در استان از پروژه هاي راه سازي محور ايلام- مهران( محور اربعين)

تاریخ انتشار: 1398/05/31|   بازدید: 93 |  print

مهندس سليماني دشتكي به همراه نماينده ولي فقيه در استان و جمعي از مديران و مسئولين استاني از پروژه هاي راه سازي محور ايلام- مهران بازديد كردند.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان ايلام  پل زيرگذر ارغوان ورودي شهر ايلام، تونل كيلومتر 5 ايلام- مهران، تونل دوم راه كربلا  و پروژه هاي راه سازي قطعات مختلف محور ايلام- مهران  از جمله موارد بازديد توسط استاندار و نماينده ولي فقيه در استان بود.

مهندس سليماني دشتكي در اين بازديد و سپس جلسه هماهنگي ستاد اربعين در فرمانداري شهر مهران گفت: خوشبختانه  هدفهاي مورد نظر در بخش راهسازي محور ايلام – مهران در حال تحقق است و در اين بخش راه و شهرسازي و پيمانكاران مربوطه به خوبي انجام وظيفه كرده اند به طوري كه زيرگذر ارغوان در جهت ايمني تردد و رفع گره ترافيكي در حال احداث مي باشد و تا اربعين امسال به بهره برداري مي رسد، حفاري تونل دوم راه كربلا به طول 740 متر به پايان رسيده و جهت تردد اضطراري در ايام اربعين استفاده خواهد شد و بعد اربعين عمليات طاق بتوني و روشنايي و ... اين تونل آغاز خواهد شد. حفاري تونل 840 متري  كيلومتر 5 كه اخيراً آغاز شده به خوبي در جريان است و تا كنون 220 متر آن حفاري شده است و قسمتهاي باقيمانده محور در حال چهار بانده شدن است و عمليات رو سازي و آسفالت در اين قسمتها در حال انجام است و نصب جدا كننده بتوني نيز در قسمتهايي از مسير آغاز شده است.

وي خاطر نشان كرد در مجموع اهداف مورد نظر براي اربعين امسال در حوزه راه سازي محور ايلام مهران در حال تحقق است و منطقه كنجانچم نيز تاكيد شده تا همزمان با احداث پل بزرگ محور جهت تردد اضطراري رمپ موقت ايجاد شود تا گره ترافيكي در اين قسمت نداشته باشيم.

اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان ايلام

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد